Ofis: +90 0216 360 18 77

Sekreter: +90 545 860 39 18

Eğitim Mah. Poyraz Sk. Sadıkoğlu4 İş Merkezi Kat 3/39 (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karşısı) KADIKÖY / İstanbul Kroki

buy hydrocodone buy adipex buy vicodin online
Knigi Igry Programmy Muzyka Soft Video Klipy Jurnaly
buy hydrocodone buy adipex buy vicodin online
Oca 2

Gerilim Tipi Başağrısı (Tension Headache)

gerilimtipibasagrisi.jpgZorlayıcı olmayan devamlı bir ağrı vardır. Başlangıçta ensede olur, sonra mengene ile sıkıştırıyor gibi bütün başa yayılır. Günlerce sürebilir, akşamları ağrı daha da artar. Stres, aile ve iş problemleri ağrıyı ortaya çıkarır veya arttırır. Boyun bölgesi kaslarında sertleşme vardır.

Tedavisinde ağrı kesiciler, kas gevşeticiler, ve stresi ve anksiyeteyi giderici ilaçlar kullanılır. Sıcak bir duş, sauna, türk hamamı, masaj hastaların çoğunu rahatlatır. Boyun bölgesine yönelik sıcak ve soğuk uygulamalar, TENS, boyun kaslarını rahatlatıcı egzersizler, biofeedback denenebilir.

Prof.Dr. Turan USLU

1962 de Orduda doğdum. 1987 de Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1990da Dicle Üniversitesinde FTR uzmanı oldum. 1999 yılında aynı branşda doçent oldum. 2011 yılında Profesör oldum. Özellikle kuru iğne tedavisi ile bel ve boyun ağrılarında ve diğer romatizmal hastalıklarda hastalarıma yardımcı oluyorum.

Yorum (2)

Yorum Ekleyin
  1. 15 Ocak 2009
    29 yaşındayım kunduracıyım bazı kimyasal malzemelerle çalışıyoruz tiner bali vs sürekli başım ağrıyor boyundamarlarım sertleşiyor+gözlerim ve şakağım ağrıyor ve başımın derinliklerinde bi sıvı sanki çalkalanıyor doktora gidiyorum ama sonuç alamıyorum.artı dışarı cıktığımda hafif esinti geldiğinde başım çok şidetli ağrıyor film çektirdim sünizitte yok dediler ama sürekli başım ağrıyor saygılarımı sunarım Cevapla
  2. 22 Haziran 2008
    24 yaşında 2 çocuk annesiyim 4 yıldır şiddetli agrılarım var..kulak arkasında 2 3 tane kütleler var beni çok rahatsız ediyor başım dönüyor ve sürekli burnum kanayacak gibi oluyor.ama agrılarıma haplar çözüm olmadı..sonuçlarda bişey çıkmıyor ama ben hala çok kötüyüm.. beni bilgilendirirseniz..memnun olurum lütfen...arayın beni.. Cevapla

Yorum Ekleyin

Yukarı

buy hydrocodone buy adipex buy vicodin online